Ekonomitrend

Ekonomi ve Analiz

Aslan Çimento Yön Arıyor

Aslan Çimento Teknik Analiz Grafik

Aslan Çimento Teknik Analiz Grafik

-Aslan Çimento Teknik Analiz-

 

Kasım 2014 tarihinden bu yana sıkışarak ilerleyen fiyat grafiği nihayetinde daralan üçgen formasyonu oluşturuyor. Formasyon henüz tamamlanmış değil. Aynı zamanda minör çift dip formasyonu oluşumu da gözlenmekte. Bu çerçeve de fiyat grafiğinin üçgen üst bandına doğru ilerleyişinin olacağını bekleyebiliriz.

 

 

Üçgen üst bandının kırılması yükseliş kanalının teyidi olacaktır. Diğer taraftan üçgen üst bandından dönüş durumunda grafik üçgen alt bandına doğru hareket edip alt bandın kırılması ile de üçgen formasyonunda kopuş gerçekleşebilir. Yukarıda 50 seviyeleri, aşağıda ise 39 seviyeleri belirleyici olacak.

Makro seviyeden baktığımızda ise düşüşte 35.80 seviyesi, daha aşağıda ise 26 seviyeleri, yukarıda ise 56 ve 71 seviyeleri önemli.

PaylaşPin on PinterestShare on LinkedInShare on Google+Share on FacebookTweet about this on Twitter

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI

Yasal Uyarı www.ekonomitrend.com sitesinde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. www.ekonomitrend.com sitesinde yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Yatırımcıların verecekleri yatırım kararları ile bu sitede bulunan veriler, görüş ve bilgi arasında bir bağlantı kurulamayacağı gibi, söz konusu veri,yorum ve bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan www.ekonomitrend.com sitesi ve yazarları sorumlu tutulamaz..

Ekonomitrend © 2015 Tüm hakları saklıdır

Frontier Theme